BIZNES Motoryzacja

Karty flotowe euroShell akceptowane na myjniach Citronex Group

Karty flotowe euroShell akceptowane na myjniach Citronex Group
Od grudnia posiadacze kart flotowych euroShell mogą bezgotówkowo korzystać z kompleksowych usług siedmiu profesjonalnych myjni firmy Citronex dla aut

Data publikacji: 2015-12-22
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Karty flotowe euroShell akceptowane na myjniach Citronex Group
Kategoria: BIZNES, Motoryzacja

Od grudnia posiadacze kart flotowych euroShell mogą bezgotówkowo korzystać z kompleksowych usług siedmiu profesjonalnych myjni firmy Citronex dla aut ciężarowych.

Karty flotowe euroShell akceptowane na myjniach Citronex Group BIZNES, Motoryzacja - Od grudnia posiadacze kart flotowych euroShell mogą bezgotówkowo korzystać z kompleksowych usług siedmiu profesjonalnych myjni firmy Citronex dla aut ciężarowych.

Współpraca z największą siecią myjni TIR w Polsce to doskonałe dopełnienie oferty euroShell przygotowanej dla firm spedycyjnych i transportowych realizujących przewozy na terenie całej Europy. Dzięki zawartemu z Citronex Group partnerstwu strategicznemu zyskują oni możliwość korzystania z profesjonalnych i kompleksowych usług mycia pojazdów ciężarowych jeszcze na terenie naszego kraju, lub po powrocie do Polski, po cenach znacznie niższych niż za naszą zachodnią granicą. Myjnie Citronex to nowoczesne obiekty wyposażone w zaawansowane systemy automatycznych bram myjących oraz korzystające wyłącznie z atestowanych środków czyszczących renomowanych firm. Usługi myjni są dostępne 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Bo czystość się opłaca

Należy pamiętać, że czysty pojazd to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim bezpieczeństwa
i przestrzegania przepisów obowiązujących w poszczególnych krajach Europy. Tablice rejestracyjne muszą być czytelne, a światła, szyby i lusterka muszą gwarantować pełną widoczność. Za nieprzestrzeganie tych przepisów w Polsce grozi mandat w wysokości nawet 500 złotych, w Czechach za takie wykroczenie można zapłacić do 2000 CZK, a w Niemczech 30 Euro.

Współpraca z firmą Citronex, a w konsekwencji rozbudowanie oferty kart flotowych euroShell o dostęp do nowoczesnych myjni dla aut ciężarowych, to dla nas kolejny, konsekwentny krok w umacnianiu silnej pozycji Shell jako partnera firm transportowych. Naszym celem była optymalizacja kosztów oraz skrócenie do minimum czasu, jaki musi poświęcić kierowca na przygotowanie auta do podróży po Europie Zachodniej – od zatankowania, przez posiłek na stacji, po czyszczenie pojazdu. – powiedział Robert Karolczak, Marketing Manager Poland, Baltics & Ukraine Commercial Fleet euroShell.

A to już wiesz?  WYNIKI FINANSOWE GRUPY URSUS ZA III KW. 2016 R.

Jedna karta, wiele możliwości

Karta euroShell jest efektem ponad 50 – letniego doświadczenia firmy Shell w oferowaniu kart paliwowych. Karty flotowe euroShell umożliwiają bezgotówkowe tankowanie, zakupy na stacjach, opłaty za serwisy drogowe, np. płatności za viaTOLL oraz autostrady A1 i A2 czy za przejazdy przez tunele i mosty, a także gwarantują całodobowy dostęp do pomocy drogowej w 40 krajach w Europie. Swoim Klientom Shell oferuje również serwis zwrotu podatku VAT z transakcji zagranicznych.

To wygodne rozwiązanie, ponieważ klienci otrzymują z każdego kraju tylko jedną fakturę, co usprawnia zarządzanie kosztami i przyspiesza zwrot podatku VAT. Ponadto, z kartą euroShell możliwy jest także zwrot akcyzy z zakupionego oleju napędowego w jednym z 6 państw europejskich: Belgii, Francji, Słowenii, Włoch, Hiszpanii oraz Węgier.

Dzięki takim rozwiązaniom i doborowi odpowiednich zaufanych partnerów oraz ciągłemu doskonaleniu oferty kart flotowych euroShell procesy administracyjne związane z zarządzeniem flotą są prostsze i zajmują znacznie mniej czasu, co przekłada się na wzrost efektywności prowadzonego biznesu transportowego.  

*****                                                      

Shell Polska

Shell działa w Polsce od 1992 roku. Działalność obejmuje biznes Retail – sieć stacji i sklepów Shell, łącznie ponad 400 obiektów w całym kraju, oferujących pełną gamę usług od sprzedaży paliwa przez myjnie po punkty gastronomiczne, karty paliwowe euroShell, oleje i smary, a także program lojalnościowy – Shell ClubSmart.  Z początkiem 2013 roku biznes Shell Aviation wkroczył na rozwijający się w Polsce rynek lotniczy. W Zabierzowie pod Krakowem, od 2006 roku działa Shell Business Operations, które jest jednym z największych centrów usług dla biznesu działających w Polsce.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Karty flotowe euroShell akceptowane na myjniach Citronex Group BIZNES, Motoryzacja - Od grudnia posiadacze kart flotowych euroShell mogą bezgotówkowo korzystać z kompleksowych usług siedmiu profesjonalnych myjni firmy Citronex dla aut ciężarowych.
Hashtagi: #BIZNES #Motoryzacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy