BIZNES Motoryzacja

Premiera Malaguti XTM 50 i XSM 50 – motocykle włoskiej marki premium są już dost

Premiera Malaguti XTM 50 i XSM 50 – motocykle włoskiej marki premium są już dost
Rynek najmniejszych motocykli z silnikami o pojemności poniżej 125 cm3 rozwija się coraz dynamicznej. Dlatego firma 4cv Moto wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele jednośladów o pojemnościach 50 cm3 - Malaguti XTM i Malaguti

Data publikacji: 2020-03-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Premiera Malaguti XTM 50 i XSM 50 – motocykle włoskiej marki premium są już dost
Kategoria: BIZNES, Motoryzacja

Rynek najmniejszych motocykli z silnikami o pojemności poniżej 125 cm3 rozwija się coraz dynamicznej. Dlatego firma 4cv Moto wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele jednośladów o pojemnościach 50 cm3 – Malaguti XTM i Malaguti XSM.

Premiera Malaguti XTM 50 i XSM 50 – motocykle włoskiej marki premium są już dost BIZNES, Motoryzacja - Rynek najmniejszych motocykli z silnikami o pojemności poniżej 125 cm3 rozwija się coraz dynamicznej. Dlatego firma 4cv Moto wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele jednośladów o pojemnościach 50 cm3 - Malaguti XTM i Malaguti XSM.

Połączenie niskiej wagi, dużej zwrotności oraz maksymalnej prędkości na poziomie 45km/h sprawia, że jest to ciekawa propozycja między innymi dla początkujących motocyklistów. Włoską i zgrabną sylwetkę pojazdów docenią zarówno mężczyźni jak i kobiety.

 

Najnowszy Raport Branży Motoryzacyjnej 2019/2020 jasno pokazuje, że decydując się na jednoślady coraz częściej wybieramy takie o małych i średnich pojemnościach. Wynika to z faktu, że mogą z nich korzystać wszyscy doświadczeni posiadacze prawa jazdy kategorii B.

 

52% motocykli zarejestrowanych w 2019 roku w Polsce to 125, a liczba ta rośnie niezwykle szybko. Biorąc pod uwagę fakt, że statystycznie użytkownicy motocykli kupują swoje pojazdy na kilka lat, warto zainwestować w markowy sprzęt. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty sklepu 4cv Moto nowe modele Malaguti. Dzięki temu Polacy będą mieli jeszcze większy wybór motocykli o małej pojemności – mówi Sylwester Piwowar z Rider Store.

 

Nowe modele Malaguti XTM 50 i XSM 50 są lekkie, zwrotne i mają zgrabną sylwetkę. Silnik, w jaki zostały wyposażone modele XTM i XSM to chłodzona cieczą, dwusuwowa, jednocylindrowa jednostka o pojemności skokowej wynoszącej 50 cm3. Generuje ona moc maksymalną wynoszącą 3 konie mechaniczne i w pełni wykorzystuje ustawowy limit 11 kW / 15 KM w tej klasie. Oszczędny silnik, zużywający średnio 2,5 litra benzyny na 100 kilometrów, zasilany jest układem wtrysku paliwa, a przeniesienie napędu odbywa się za pomocą łańcucha na koła zębate.

A to już wiesz?  Sterowiec Goodyear Blimp – symbol od ponad stulecia

 

Te niewielkie i lekkie jednoślady powstały z myślą o wszystkich tych, którzy chcą bezproblemowo poruszać się zarówno w mieście, jak i po bardziej wymagającym terenie. Dzięki swojej niskiej masie (113 kg) i rozmiarom to idealna propozycja dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z motocyklami. 

 

Malaguti XSM 50 to model przede wszystkim dla tych, którzy nigdy wcześniej nie jeździli na motorze. To też dobra alternatywa transportu dla osób, które stawiają na wygodne i szybkie przemieszczanie się w mieście. Natomiast Malaguti XTM 50 jest skierowany dla tych, którzy interesują się off-roadem lub po prostu zaczynają jeździć w trudniejszych warunkach. Można odróżnić go dzięki większym kołom ze specjalnymi terenowymi oponami.

 

Wszystkie nowe modele to nowoczesne rozwiązania starej bolońskiej szkoły, które wyróżniają się nie tylko jakością ale też ponadczasowym designem. Nowe, dostępne na polskim rynku motocykle są dobrym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby spróbować swoich sił na jednośladzie czy to w off-road czy też w miejskiej dżungli.

 

Dodatkowo 4-6 marca modele Malaguti, a w tym XSM50 pojawią się podczas Motorcycle Show 2020 w PTAK Warsaw Expo. Więc każdy będzie mógł osobiście obejrzeć nowości i przekonać się co potrafią.

 

Modele Malaguti  – XTM i XSM są dostępne w sklepie stacjonarnym Rider Store przy ulicy Wrocławskiej 6 w Warszawie oraz na stronie dystrybutora, firmy 4cv Moto: https://4cvmoto.pl/malaguti/

 

 

 

 

 

Film promujący markę Malaguti: https://www.youtube.com/watch?v=CwnFeuGG2Vs

 

 

SPECYFIKACJA XTM50/XSM50

 

silnik: jednocylindrowy, dwusuwowy
pojemność skokowa: 50 cm3
moc: 3 KM przy 6500 obr/min
system paliwowy: wtrysk elektroniczny
system chłodzenia: ciecz
rozrusznik: elektryczny
przeniesienie napędu: łańcuch
hamulec przedni: tarczowy
hamulec tylny:            tarczowy
opona przednia: 21/17
opona tylna: 18/17
prędkość maksymalna: 45 km/h
długość/szerokość/wysokość: 2060x890x1230 mm / 2010x890x1130 mm
masa: 113 kg
wysokość siedzenia: 850 mm
zużycie paliwa: 2,5 l
normy emisyjne: 56 g/km
kolor: biały/czerwony, czarny

A to już wiesz?  Już za 10 lat 70% nowych samochodów w Europie z napędem elektrycznym

 

Cena: 9900 złotych

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Premiera Malaguti XTM 50 i XSM 50 – motocykle włoskiej marki premium są już dost BIZNES, Motoryzacja - Rynek najmniejszych motocykli z silnikami o pojemności poniżej 125 cm3 rozwija się coraz dynamicznej. Dlatego firma 4cv Moto wprowadziła do swojej oferty dwa nowe modele jednośladów o pojemnościach 50 cm3 - Malaguti XTM i Malaguti XSM.
Hashtagi: #BIZNES #Motoryzacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy