BIZNES Motoryzacja

T-Bull funduje graczom jazdę próbną Nową Syreną

T-Bull funduje graczom jazdę próbną Nową Syreną
T-Bull znów sprawia niespodziankę miłośnikom motoryzacji. Już wkrótce w wirtualną trasę wyruszy odświeżona wersja kolejnej polskiej legendy – AK Syrena Meluzyna

Data publikacji: 2015-12-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: T-Bull funduje graczom jazdę próbną Nową Syreną
Kategoria: BIZNES, Motoryzacja

T-Bull znów sprawia niespodziankę miłośnikom motoryzacji. Już wkrótce w wirtualną trasę wyruszy odświeżona wersja kolejnej polskiej legendy – AK Syrena Meluzyna R.

T-Bull funduje graczom jazdę próbną Nową Syreną BIZNES, Motoryzacja - T-Bull znów sprawia niespodziankę miłośnikom motoryzacji. Już wkrótce w wirtualną trasę wyruszy odświeżona wersja kolejnej polskiej legendy – AK Syrena Meluzyna R.

Top Speed, najnowszą mobilną grę wrocławskiego studia T-Bull, w niecałe dwa miesiące od premiery pobrał milion użytkowników i liczba ta wciąż rośnie. Zaskoczeniem dla graczy była możliwość ścigania się współczesną wersją królowej polskich ulic – Nową Warszawą. Teraz T-Bull znów sprawia niespodziankę miłośnikom motoryzacji. Już wkrótce w wirtualną trasę wyruszy odświeżona wersja kolejnej polskiej legendy – AK Syrena Meluzyna R.

T-Bull ma już na swoim koncie sporo udanych produkcji mobilnych. Do tego grona dołączyła ich najnowsza gra Top Speed – emocjonujące wyścigi w klimacie przestępczego podziemia. Wyróżniająca się wysokiej jakości grafiką gra zdobyła uznanie fanów mobilnych rozgrywek – w ciągu zaledwie dwóch miesięcy pobrało ją prawie milion użytkowników i liczba ta wciąż rośnie. Sukces tej produkcji skłonił jej twórców do wprowadzenia nowych elementów gry i rozbudowy fabuły. Dotychczas dla graczy dostępnych było blisko siedemdziesiąt aut. Niedługo dołączy do nich AK Syrena Meluzyna R, którą zaprojektował polsko-kanadyjski przedsiębiorca Arkadiusz Kamiński, dyrektor generalny AK Motor International Corporation i AK Motor Polska Sp. z o.o..

Ostatni egzemplarz klasycznej Syreny opuścił fabrykę w Bielsku-Białej w 1983 roku. Po 30 latach nieobecności auta na rynku, Arkadiusz Kamiński postanowił stworzyć jego kolejne wcielenie. Prawie trzy lata temu podpisał umowę z FSO i zyskał prawa do marki Syrena. Aktualnie jest jedynym właścicielem praw do kontynuacji brandu. Prace nad Syreną Meluzyną trwają od paru lat, a na początku tego roku rozpoczęły się prace nad dwoma modelami sportowymi – Syreną Meluzyną R oraz Syreną Ligeą. 16 września zaprezentowano gotową makietę AK Syreny Meluzyny, przygotowaną w skali 1:5. W połowie grudnia, 2015 r. pierwsza nowoczesna Syrena – AK Syrena Meluzyna R  (w wersji wyściowej – „racing”) zadebiutuje w Rajdzie Barbórki w Warszawie, biorąc udział w jeździe pokazowej ulicą Karową.

A to już wiesz?  20 największych innowacji jakie pokazał światu Lexus | Część I

– Zaczęliśmy dostawać sygnały od graczy, że chętnie zobaczyliby w aplikacji nowe auta. Chcąc spełnić ich oczekiwania, zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z twórcami nowej Syreny Meluzyny R – mówi Marcin Markowicz, Art Director w T-Bull. – Pasja, z jaką jej twórcy podchodzą do projektu, zdecydowanie pomogła w podjęciu decyzji" – dodaje.

 

– Cieszymy się rosnącym zainteresowaniem naszymi projektami, a współpraca ze studiem T-Bull jest dla nas niezwykle obiecująca – mówi Iwona Męczyńska, dyrektor ds. Marketingu i PR w AK International Motor Corporation/AK Motor Polska Sp. z o.o. – Po raz pierwszy prototyp wyścigowej Syreny Meluzyny R będzie można zobaczyć już w grudniu na trasie 53. rajdu Barbórka. Pojawienie się wirtualnej wersji auta w grze Top Speed podyktowane jest chęcią dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców.

Darmowa gra Top Speed z Nową Syreną dostępna będzie dla urządzeń z systemem Android. Dzięki wykorzystaniu technologii Unity3D oraz odpowiednio zoptymalizowanej grafice również właściciele starszych i mniej wydajnych urządzeń również  będą mogli czerpać przyjemność z gry.

Top Speed funkcjonuje w modelu free-to-play, co oznacza, że w aplikacji dostępne są przedmioty, które użytkownik może dodatkowo zakupić, jeśli zechce. Gra jest dostępna w siedemnastu wersjach językowych, w tym w wersji polskiej.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
T-Bull funduje graczom jazdę próbną Nową Syreną BIZNES, Motoryzacja - T-Bull znów sprawia niespodziankę miłośnikom motoryzacji. Już wkrótce w wirtualną trasę wyruszy odświeżona wersja kolejnej polskiej legendy – AK Syrena Meluzyna R.
Hashtagi: #BIZNES #Motoryzacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy