Motory Motoryzacja

W 2015 Harley-Davidson rozszerzy swoją ofertę motocykli

W 2015 Harley-Davidson rozszerzy swoją ofertę motocykli
OFERTA MODELOWA HARLEY-DAVIDSON? NA 2015 ROK JESZCZE BARDZIEJ ZACHĘCA DO RUSZENIA W DROGĘ MILWAUKEE (25 sierpnia 2014) – Po sukcesie Projektu RUSHMORE, światowej premierze motocykla

OFERTA MODELOWA HARLEY-DAVIDSON? NA 2015 ROK
JESZCZE BARDZIEJ ZACHĘCA DO RUSZENIA W DROGĘ

MILWAUKEE (25 sierpnia 2014) – Po sukcesie Projektu RUSHMORE, światowej premierze motocykla Street? 750 oraz elektryzującym projekcie LiveWire?, Harley-Davidson? (NYSE:HOG) nie zwalnia tempa i prezentuje ofertę modelową na 2015 rok.
Łącząc najwyższej klasy aerodynamikę, porywającą jakość dźwięku oraz doskonałą ergonomię, Harley-Davidson rozszerza swoją bogatą ofertę motocykli, dając motocyklistom jeszcze więcej możliwości wyruszenia w drogę.

?Bogata oferta modeli Harley-Davidson na 2015 rok stanowi odzwierciedlenie naszego zaangażowania w dostarczanie wyjątkowych produktów zaprojektowanych z największą dbałością na podstawie opinii klientów?, powiedział Matt Levatich, prezes i dyrektor operacyjny firmy Harley-Davidson Motor Company. ?Jednoczymy się z motocyklistami na całym świecie, a wszystkie nasze działania mają na celu dać im to, czego oczekują i na co zasługują od firmy Harley-Davidson?.

Nowości w ofercie na rok 2015 zainspirowane opiniami klientów:

Model Road Glide Special?
W bogate wyposażenie tego motocykla wchodzi m.in. wentylowana, montowana do ramy owiewka zmniejszająca podmuchy wiatru w okolicach głowy, dwa reflektory LED Daymaker?, wysokiej klasy system multimedialny Boom! Box, ulepszone zawieszenie oraz połączony układ hamulcowy Reflex? z układem ABS.

Street Glide? Special
Nowy Harley-Davidson Street Glide Special to w pełni wyposażona wersja popularnego modelu turystycznego z mocnym silnikiem Twin Cam 103?, systemem multimedialnym Boom! Box 6.5GT, owiewką Batwing z wlotem powietrza Splitstream, reflektorem z podwójnym halogenem, aluminiowymi kołami typu Enforcer oraz połączonym układem hamulcowym Reflex? z układem ABS.

Nowy układ hamulcowy w modelach Softail?
Nowy układ hamulcowy w modelach Softail charakteryzuje się szybszą reakcją i lepszym wyczuciem hamulca oraz wymaga o 40% mniejszej siły nacisku na dźwignię. W skład nowych podzespołów przedniego układu hamulcowego wchodzą: czterotłoczkowy stały zacisk z tłoczkami 34 i 32 mm z powłoką, aby zminimalizować odległość od tarczy, klocki hamulcowe z wydajnego materiału ciernego, nowa pompa hamulcowa o większej wydajności mechanicznej oraz nowa tarcza hamulcowa o średnicy 300 mm. Przeprojektowany zacisk i pompa hamulcowa stanowią również stylistyczny dodatek do każdego modelu.

A to już wiesz?  Webasto docenione przez Forda

Motocykl Ultra Limited Low
Zadbaliśmy o jeszcze lepsze dopasowanie, wprowadzając ulepszenia w zakresie ergonomii, dzięki którym jest to najwyższej klasy motocykl turystyczny o najniżej osadzonym siodle, który zapewnia niezwykłą pewność prowadzenia – wszystko to w połączeniu z pełną gamą funkcji z Projektu RUSHMORE i klasycznym stylem Harley-Davidson.

Motocykl CVO? Street Glide?
Nowy system audio Boom! o mocy 600 W emitowanej przez cztery przednie głośniki z dwoma wzmacniaczami oraz tylne głośniki trójdrożne – ten limitowany bagger to jeżdżąca sala koncertowa o imponującej mocy i niepowtarzalnej jakości dźwięku. Ponadto jest on wykończony lakierem o wyszukanym wzorze i dostępny w czterech ekskluzywnych schematach kolorystycznych.

Motocykl CVO? Road Glide? Ultra
Ten ociekający chromem, najwyższej klasy motocykl turystyczny ze wspaniałym lakierem custom, charakteryzuje się najlepszymi właściwościami aerodynamicznymi, luksusowym wyposażeniem niezbędnym do jazdy turystycznej oraz potężnym silnikiem Screamin?? Eagle Twin-Cooled? Twin Cam 110?.

W linii modelowej motocykli Harley-Davidson na 2015 rok zadbano również o świeżą stylistykę dzięki ośmiu nowym lakierom, w tym nowym, niestandardowym lakierom custom – Black Magic oraz Radioactive Green, a także lakierom metalicznym Hard Candy Custom? Cancun Blue Flake i Quicksilver Flake.

2522

2524

2042

2044

2523

Informacje o Harley-Davidson Motor Company
Harley-Davidson Motor Company jest producentem motocykli custom, cruiser i motocykli turystycznych oraz ma w ofercie szeroką gamę części i akcesoriów, a także odzieży motocyklowej i odzieży do użytku codziennego. Więcej informacji można znaleźć w witrynie Harley-Davidson na stronie www.harley-davidson.pl.

###

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy