BIZNES Motoryzacja

Ursus S.A. oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. podpisały umowę o współpracy

Ursus S.A. oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. podpisały umowę o współpracy
KOLEJNY BANK PRZYGOTUJE DLA ROLNIKÓW PROMOCYJNĄ OFERTĘ FINANSOWANIA ZAKUPU FABRYCZNEGO CIĄGNIKÓW I MASZYN

Data publikacji: 2016-04-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ursus S.A. oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. podpisały umowę o współpracy
Kategoria: BIZNES, Motoryzacja

KOLEJNY BANK PRZYGOTUJE DLA ROLNIKÓW PROMOCYJNĄ OFERTĘ FINANSOWANIA ZAKUPU FABRYCZNEGO CIĄGNIKÓW I MASZYN URSUSA

Ursus S.A. oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. podpisały umowę o współpracy BIZNES, Motoryzacja - KOLEJNY BANK PRZYGOTUJE DLA ROLNIKÓW PROMOCYJNĄ OFERTĘ FINANSOWANIA ZAKUPU FABRYCZNEGO CIĄGNIKÓW I MASZYN URSUSA

URSUS – POLSKA MARKA ROŚNIE W SIŁĘ:

KOLEJNY BANK PRZYGOTUJE DLA ROLNIKÓW PROMOCYJNĄ OFERTĘ
FINANSOWANIA ZAKUPU FABRYCZNEGO CIĄGNIKÓW I MASZYN URSUSA  

Ursus S.A. oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. podpisały umowę o współpracy w zakresie finansowania zakupu fabrycznego produktów Ursusa. Produkty kredytowe dostępne w ramach kredytu fabrycznego pozwolą rolnikom na szybszy zakup maszyn oraz dopasowanie warunków finansowania do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Program fabryczny Ursusa i Credit Agricole będzie dostępny już od maja br. Spółka oczekuje wzrostu zainteresowania swoją ofertą w br. w ramach nowej perspektywy unijnej wykorzystania środków na modernizację rolnictwa.

Od początku maja br. polscy rolnicy – w wybranych punktach dealerskich Ursusa – będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty programu finansowania fabrycznego Ursusa i Credit Agricole. Program zawiera atrakcyjne warunki finansowania, w tym dopłatę producenta do kosztów kredytu oraz okresy finansowania maksymalnie do 10 lat.  To kolejna oferta promocyjnego finansowania zakupu sprzętu przygotowana dla rolników przez Ursus. W marcu br. spółka podpisała list intencyjny z SGB-Bank S.A., dotyczący współpracy w zakresie finansowania zakupu fabrycznego ciągników i maszyn rolniczych produkowanych przez Ursus S.A.

–Oferujemy dziś polskim rolnikom nowoczesny, dopasowany do ich potrzeb sprzęt rolniczy, a dzięki współpracy Ursusa z Credit Agricole nasz klient otrzymuje również konkurencyjne warunki finansowe na jego zakup – mówi Karol Zarajczyk, Prezes Ursus S.A. W ostatnich miesiącach obserwujemy skokowy wzrost sprzedaży naszych ciągników. Jestem pewien, że polscy rolnicy doceniają nasze produkty a atrakcyjne finansowanie spowoduje jeszcze większe zainteresowanie naszą ofertą – dodaje Prezes Zarajczyk.

A to już wiesz?  Od R-SC do C-HR - koncepcyjne crossovery Toyoty

Dodatkowych informacji udziela:

Mariusz Lewandowski

Rzecznik Prasowy URSUS S.A.                                                                          

Kom.: + 48 669 060 051                                                                                    

[email protected]                                         

URSUS S.A. to największy polski producent ciągników i maszyn rolniczych z marką o ponad 120-letniej tradycji mechanizacji  polskiego rolnictwa. Spółka oferuje szeroką gamę pojazdów, maszyn i urządzeń wytwarzanych dla potrzeb rolnictwa w kraju i na świecie. Produkty URSUS odpowiadają oczekiwaniom i potrzebom wszystkich pokoleń rolników, łącząc tradycję polskiej motoryzacji z nowoczesnością i światową jakością. URSUS to najstarsza marka narodowa o światowej renomie i potencjale dalszego rozwoju. Spółka posiada 3 zakłady produkcyjne: w Dobrym Mieście, w Opalenicy i największy w Lublinie, gdzie zatrudnia łącznie ponad 800 osób. URSUS produkuje rocznie ok. 1,5 tysiąca ciągników i kilka tysięcy maszyn rolniczych sprzedawanych w Polsce i na świecie. Grupa należy do kluczowych inwestorów regionu lubelskiego, gdzie rozwija swoje zaplecze produkcyjne i laboratorium badawczo-rozwojowe. URSUS R&D współpracuje z inżynierami z Politechniki Lubelskiej oraz z Wojskową Akademią Techniczną w Warszawie przy opracowywaniu nowatorskich rozwiązań technologicznych. Zarząd chce wykorzystać ponad 120-letnią tradycję marki oraz potencjał polskich inżynierów i konstruktorów do stworzenia w Lublinie nowoczesnego centrum badawczo-produkcyjnego. Produkty URSUS docierają do tysięcy klientów w kraju i na świecie, w tym do Czech, Belgii, Holandii czy Pakistanu. Z 1,5 mln ciągników wykorzystywanych obecnie w Polsce, prawie połowa, tj. ok. 700 tys. to ciągniki marki URSUS. URSUS należy również do czołówki polskich eksporterów do Afryki. W 2013 r. – w ramach umowy pomiędzy rządem polskim a etiopskim – Grupa zawarła umowę ze spółką METEC (Etiopia) na dostawę 3000 ciągników, wyposażenie centrów serwisowych, dostawę części zamiennych do ciągników oraz szkolenia. 26 sierpnia 2015 r. URSUS podpisał kolejny kontrakt na dostawę ciągników, przyczep i części zamiennych do transportu trzciny cukrowej z firmą Ethiopian Sugar Corporation (ESC). Umowa na łączną kwotę 30,7 mln powiększone o 5 mln USD. Umowa z ESC to już drugi afrykański kontrakt dla URSUSA, efekt wygranego przetargu, w którym oferta techniczna i finansowa URSUSA uzyskała najwyższą ocenę. Z kolei w październiku 2015 r. URSUS zawarł kontrakt w Tanzanii na dostawę 2400 ciągników, oprzyrządowania i części zamiennych, a także wyposażenie hali montażowej i serwisu na kwotę 55 mln USD. 

A to już wiesz?  Toyota Prius – samochód na lata

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ursus S.A. oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. podpisały umowę o współpracy BIZNES, Motoryzacja - KOLEJNY BANK PRZYGOTUJE DLA ROLNIKÓW PROMOCYJNĄ OFERTĘ FINANSOWANIA ZAKUPU FABRYCZNEGO CIĄGNIKÓW I MASZYN URSUSA
Hashtagi: #BIZNES #Motoryzacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy