BIZNES Motoryzacja

Webasto docenione przez Forda

Webasto docenione przez Forda
Firma Webasto, lider rynku systemów dachowych i ogrzewania postojowego, już po raz szósty została uhonorowana przez Ford Motor Company nagrodą World Excellence

Data publikacji: 2017-07-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Webasto docenione przez Forda
Kategoria: BIZNES, Motoryzacja

Firma Webasto, lider rynku systemów dachowych i ogrzewania postojowego, już po raz szósty została uhonorowana przez Ford Motor Company nagrodą World Excellence Award.

Webasto docenione przez Forda BIZNES, Motoryzacja - Firma Webasto, lider rynku systemów dachowych i ogrzewania postojowego, już po raz szósty została uhonorowana przez Ford Motor Company nagrodą World Excellence Award.

Firma Webasto, lider rynku systemów dachowych i ogrzewania postojowego, już po raz szósty została uhonorowana przez Ford Motor Company nagrodą World Excellence Award. Co roku od 19 lat Ford wyróżnia swoich najlepszych dostawców z całego świata, biorąc pod uwagę jakość, ceny produktów, wydajność i terminowość. Webasto regularnie wyznacza w branży standardy we wszystkich tych obszarach.

Fabryka w Schierling już po raz trzeci otrzymała nagrodę Silver Ford World Excellence Award. Od 2011 roku Webasto zostało także trzykrotnie nagrodzone złotym trofeum.

„Nasze relacje z klientami są oparte na zaufaniu i ścisłej współpracy. Ta nagroda potwierdza znaczenie naszego wieloletniego partnerstwa z Fordem. Jednocześnie zachęca nas do utrzymywania naszej globalnej sieci produkcyjnej na najwyższym poziomie. Pragnę podziękować Ford Motor Company i wszystkim pracownikom Webasto, którzy dbają o zachowanie najwyższych standardów jakości, by dostarczać klientom doskonałe produkty” – powiedział dr Holger Engelmann, prezes zarządu Webasto SE, podczas ceremonii wręczania nagród.

„Nagrody Ford World Excellence Award są wyróżnieniem dla naszych najlepszych dostawców z całego świata. Webasto zapewnia doskonałą jakość na każdym poziomie, co ma kluczowe znaczenie dla sukcesów Forda. Wielokrotne wyróżnienie tą nagrodą to wielkie osiągnięcie. Dziękujemy za waszą znakomitą pracę” – dodał Hau Thai-Tang, wiceprezes grupy Ford ds. globalnych zakupów.

Fabryka w Schierling wyróżniona za nowatorskie technologie

Nagrodzona fabryka w Schierling koło Regensburga specjalizuje się w lekkich systemach dachowych. Czerpiąc z ponad 30 lat doświadczeń, Webasto produkuje panele i dachy poliwęglanowe, a także lekkie bezpieczne szkło Webasto Glas ProTec®, dachy panoramiczne i moduły dachowe z kompozytowego materiału poliuretanowego dla wiodących producentów samochodów.

A to już wiesz?  20 największych innowacji jakie pokazał światu Lexus | Część I

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Webasto docenione przez Forda BIZNES, Motoryzacja - Firma Webasto, lider rynku systemów dachowych i ogrzewania postojowego, już po raz szósty została uhonorowana przez Ford Motor Company nagrodą World Excellence Award.
Hashtagi: #BIZNES #Motoryzacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy