Continental, międzynarodowy dostawca rozwiązań dla branży motoryzacyjnej, już po raz ósmy przygotował ranking najlepszych w Polsce serwisów oponiarskich, należących do sieci Conti360° Fleet Services.
Euler Hermes, światowy lider w ubezpieczaniu należności handlowych, opublikował swój najnowszy raport na temat rynku motoryzacyjnego „Publiczne zabezpieczenia dla rynku motoryzacyjnego”.
INFORMACJA PRASOWA Warszawa, dn. 23.03.2015 scala rider? PACKTALK? Więcej niż Bluetooth? – Cardo Systems otwiera trzeci etap w technologii komunikacyjnej dla motocyklistów Dziesięć lat po […]
Dachser, jeden z największych operatorów logistycznych na świecie, buduje nowe magazyny w Austrii, Francji i Niemczech.
Wielton S.A. otrzymał wyróżnienie „Ten, który zmienia polski przemysł”, przyznane przez Grupę PTWP. Spółkę wyróżniono za dynamiczną ekspansję na europejskim rynku producentów naczep.
Coraz większy odsetek kierowców flotowych uważa, że następnym ich służbowym samochodem będzie auto wyposażone w układ hybrydowy – czytamy w najnowszym raporcie brytyjskiego magazynu branżowego Fleet News
Analitycy brytyjskiej firmy konsultingowej PA Consulting ostrzegają, że 13 największych, obecnych w Europie producentów samochodów nie osiągnie swoich celów emisji CO2 na 2021 rok i zostanie ukaranych grzywnami.
Stadion Narodowy zamieni się w wielkie centrum konferencyjne. To za sprawą Szczytu Ekonomicznego Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju. Na ten czas przybędą ministrowie i premierzy z wielu krajów. O komfort ich podróży po Polsc
Polski oddział Mitsubishi Motors przygotował dla klientów atrakcyjną noworoczną niespodziankę: debiutujący właśnie na polskim rynku model Mitsubishi ASX 2017.
Od grudnia posiadacze kart flotowych euroShell mogą bezgotówkowo korzystać z kompleksowych usług siedmiu profesjonalnych myjni firmy Citronex dla aut ciężarowych.